Hakkımızda

Hakkımızda

İzmir evden eve nakliyat şirketimiz 1995 yılında İzmir'de kurulmuş olup, yaygın filosu ve tecrübeli eleman kontenjanı ile şehir içi - şehirler arası, evden eve nakliyat ve işyeri nakliyatta güvenilir hizmet verme anlayışından ödün vermeksizin tüm yurtta, müşteri memnuniyetini göz önünde tutarak çalışmalarına devam etmektedir. 

Misyon

Gelişen ve büyüyen ülkemizde, Evcan Nakliyat'ı her yıl bir öncekinden daha büyük hale getirmek.Taşıma kapasitemizi ve hizmet kalitemizi her adımda ileriye götürmek Büyüme hedeflerimize ilerlerken güler yüzlü, dürüst ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan yaklaşımlardan ayrılmamak.

Vizyon

İzmir'de evden eve nakliyat sektöründe kurulan ilk firmalarından olan EVCAN Nakliyat, kuruluşundan itibaren dürüstlük ilkesinden yola çıkarak tüm Türkiye'ye hizmet etmektedir.

Şehiriçi ve şehirlerarası taşımada yılların bize verdiği tecrübe ile müşterilerimize  hizmet vermekteyiz. Evden eve nakliyat; tecrübe gerektiren, ciddiye alınması gereken bir iştir. Sizin için önemli olan bizim  içinde önemlidir. Taşıma firması araştırırken tabiki sizin için en önemli nokta firmanın güvenilir ve tecrübeli olmasıdır. Daha sonra firma gerekli "Yetki belgelerine sahip mi? Taşımayı ne şekilde yapıyor? Referansları kim?" gibi soruların cevaplarını araştıracaksınız. Bu sorulara en doğru yanıtları firmamızda bulacaksınız.

Tüm taşıma işlerimiz sigortalıdır. Müşteri isteği doğrultusunda asansörlü olarakda hizmet vermekteyiz. Şehiiçi ve şehirlerarası tüm taşımalarımızda kapalı kasa kamyonlarımız ve uzman personelimizle sizinle yeni yuvanıza merhaba derken mutluluk duymaktayız.

100% Sigortalı Ve Güvenilir

Sizlere yılların tecrübesi ile birlikte ev - ofis taşımacılığı hizmeti sağlamaktayız.

Adres

Fevzipaşa Bulvarı Ankara iş Merkezi No:168 K:6, 35220 Konak İzmir

İletişim

0 232 445 84 55
0 532 620 58 49