Seyrek Evden Eve Nakliyat ve Bornova Evden Eve Nakliyat

Seyrek Evden Eve Nakliyat ve Bornova Evden Eve Nakliyat

İş Hukukuna Göre Taşınma İzni ve Detayları

Yeni bir ev satın aldınız veya kiraladınız. Yeni evinize ve yeni bir hayata "Merhaba!" diyeceğiniz günü bekliyorsunuz ama yapmanız gereken bir sürü işiniz var. Bütün o yoğunluğunuzun içerisinde sadece hafta sonu tatillerinizde ise bütün işleri nasıl tamamlayacaksınız?

Yeni bir eve taşınmanın  vermiş olduğu mutluluk ve telaşın içinde taşınma işlemlerinin yapılması gereken işlemler bir gün içinde yapılabilecek işler değildir. Bizler ise İzmir evden eve nakliyat sektöründe size en iyi hizmeti vermekteyiz.

Kaba taslak bir şekilde düşünecek olursak; eşyaların paketlenmesi,  toplanması ve bütün faturalı aboneliklerin yeni adresinize nakli, yeni evinizdeki eksiklerin tamamlamanız ve ihtiyaçların hepsinin yapılması, yerleşme, nakliyatı sayılabilir.  Daha önce taşınma deneyimlerinizden edindiğiniz tecrübeler ile hesaba katılmadığınız birçok aksaklık ve uğraşılması gereken sorunların çıkabileceği konusunda bilgi sahibisinizdir. Bir yandan iş hayatınız ve bütün bu işleri tamamlamak için zaman yaratmaya çalışırken iş yerinizde problemler yaşayabilirsiniz. Bizler ise Bornova evden eve nakliyat alanında problem yaşatmadan size hizmet veriyoruz.

Geçtiğimiz yıllarda kentsel dönüşüm yapılan ve değerlenen bölgelerde kiralarında artması, gayrimenkul sektörününde gelişmesi gibi çeşitli sebeplerle evini taşımak isteyen insan sayısı ciddi bir artışa geçmiştir. Tabii ki ev taşıma işlemleri içinde bir taşıma izni gereklidir. Bizler ise Seyrek evden eve nakliyat sektöründe size en iyi hizmeti vermekteyiz siz izin alamasanız bile sizin istediğiniz zaman evden eve nakliyat için randevu alıyor ve söz verdiğimiz gibi kapınızda oluyoruz.


Taşınma İzni Kullanabilir misiniz?

Çalışan insanlar için taşınma izni yok mu? Esasen İş Hukuku’nda ev taşıma izni olarak kullanılmakta olan bir izin yer almıyor. Ancak 4857 Sayılı İş Kanunu'nun 55/j maddesinde yer aldığına göre ücretli veya talebiniz üzerine ücretsiz izin kullanabilirsiniz.
4857 Sayılı İş Kanunu’nda izin talebiniz üzerine; İş Yasası’nın 55/j maddesi işveren olarak verilen bütün izinleri kanun kapsamına almıştır. Bu maddeye göre işveren gerek hizmet sözleşmesine gerekse toplu sözleşme ile alınacak karar (taşınma, doğum için erkeğe verilen izin gibi) durumlarında da işçinin izin kullanması gerekmektedir. Bu durumda ise işçinin aylık ücretinde kesinti olmadan haklarından faydalanmasına olanak sağlanmıştır.

Böyle bir durumda işveren ile durumunuzu bildirerek izin kullanma hakkınızı talep edebilirsiniz. Bu şekilde bütün abonelik, resmi dairelerde olan işlemleri ve yeni evinizi gönül rahatlığı ile zaman ayırarak istediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz.

İzmir evden eve nakliyat, Bornova evden eve nakliyat ve Seyrek evden eve nakliyat işlemlerinizde öncü firmanız olmaktan gurur duyuyoruz.