Koyundere Evden Eve Nakliyat

Koyundere Evden Eve Nakliyat

Menemen-Aliağa-Çandarlı Otoyolu projesi çevre yolunun bitiş yeri olan Çiğli'deki Sasalı Kavşağı'ndan Çiğli Hava Üssü'ne kadar inşa edilen 4,5 km uzunluğundaki bölüm 29 Eylül 2011'de, Menemen'deki Koyundere Kavşağı'na kadar inşa edilen bölüm ise 9 Mayıs 2015'te hizmete girdi.

Otoyolun Çandarlı yönüne doğru uzatılması için 15 Şubat 2017'de ihale gerçekleştirildi.5 Nisan 2017'de otoyolun yapımına başlandı ve otoyolun Menemen-Çandarlı kesimi 30 Ekim 2019 tarihinde, Koyundere-Menemen kesimi ise 22 Şubat 2020 tarıihinde hizmet vermeye başlamıştır. Otoyol 33 adı verilen bu yol sayesinde Menemen Koyundere bölgesi git gide ilgi odağı lokasyonlardan biri haline gelmiştir. Kentleşme bu yöne kaymış,ev sayısı fazlalaşmıştır.

Koyundere lokasyonunda ikamet etmek isteyen ve yeni yapılan binalardan yer tahsis eden yada İzmir’e yeni gelen Menemen Koyundere civarını yeni keşfeden siz değerli müşterilerimizi Koyundere evden eve nakliyat olarak ailemiz arasında yerinizi almanızı canı gönülden isteriz.Koyundere evden eve nakliyat olarak sektörde yılların verdiği tecrübemizle sektörde adını ilk sıralara yazdırmanın gururunu taşımaktayız. Menemen evden eve nakliyatta olduğu gibi lokasyonel olarak firmamızı tercih ettiğinize pişman olmayacağınızı belirtmek isteriz.

Koyundere evden eve nakliyat hizmeti almak için firma yetkililerimizle iletişime geçebilirsiniz.