En Köklü İzmir Nakliyat Firması

En Köklü İzmir Nakliyat Firması

Neden Evcan Evden Eve Nakliyat Ve Taşımacılık?

İzmir Nakliyat sektöründe 1995 yılından beri öncü olmuş olan Evcan Evden Eve Nakliyat Ve Taşımacılık,ofis taşıma ve evden eve nakliyat ihtiyaçlarınızda size en iyi şekilde hizmet vermek için bu sektör içerisinde yenilikçi adımlar atmış ve bunları tecrübesi ile birleştirmiştir. İzmir ev taşıma ve ofis taşıma hizmetleri başta olmak üzere bir çok nakliyat alanında rakiplerinin her zaman birkaç adım önünde olan firmamız, size en iyi ve kaliteli hizmet sunmak için sürekli kendini geliştirmektedir. Birçok insan nakliyat sektöründe mağdur olmuştur. Biz ise vermekte olduğumuz hizmetler ile bu durumu insanlardan kurtararak zaman geçtikçede yaptığımız en iyi ve en kaliteli hizmeti vererek mutlu müşteri sayımızı arttırdık.

Evcan Evden Eve Nakliyat Ve Taşımacılık, ofis ve ev taşıma işlerinizde düzenli ve organize bir şekilde çalışmaktadır. Taşınma gününden önce işinde usta ekspertlerimiz iş yeriniz veya ofisinizi inceler. Alınan randevu üzerine gününde ve saatinde verilen adreste bulunurlar. Sözleşme yapılarak eşyalarınız sigortalanır. Taşıma gününde ise en iyi ambalaj malzemesi kullanılarak eşyalarınız paketlenir,  eşyalarınız için en uygun aracımız, taşınma için yeterli personel ve binanıza kurulacak olan nakliye asansörü ile verilen adreste hazır durumda olurlar. Köklü bir İzmir nakliyat firması olarak evden ev nakliyat, şehirler arası evden eve nakliyat veya şehirler arası parça eşya taşıma ihtiyaçlarınızı en uygun ve en kaliteli şekilde yapmaktayız.

FİRMAMIZIN ÇALIŞMA PRENSİPLERİ NELERDİR?

- Bütün evden eve nakliyat hizmetlerimizde her zaman en kaliteli ürünler ile eşyalarınızı paketliyoruz.
- Tam zamanında vermiş olduğunuz adreste olarak hem sizin zamanınızı hemde verdiğimiz hizmeti tam anlamıyla gerçekleştirmek için randevu alınan saatte ve günde adresinizde oluyoruz.
- Evcan Evden Eve Nakliyat Ve Taşımacılık logosu bulunan şirketimizin nakliyat araçlarını sizlerin hizmetine sunmaktayız.  
- Evcan Evden Eve Nakliyat Ve Taşımacılık firması verdiği hizmetin kalitesini her zaman yüksek tutarak müşteri memnuniyetini önemsemekte ve müşteri memnuniyeti içinde müşterilerine en iyi şekilde imkanlarını sunar.
- " Yolların değil yılların verdiği tecrübe. " sloganı ile başlayan Evcan Evden Eve Nakliyat Ve Taşımacılık, evden eve nakliyat veya ofis taşımacılığında eşyalarınıza gelen zararı sigorta kapsamında karşılamaktadır.
- Kendi firmamızın içinde yetiştirdiğimiz profesyonel, güvenilir ve güler yüzlü ekiplerle size hizmet veriyoruz.